Apartmány k pronájmu

Charakteristika budovy:

vzorová koupelna Budova je navržena jakožto objekt, který svým stylem plně respektuje krkonošskou krajinu a zároveň komunikuje s okolní horskou zástavbou. Sestává ze dvou podzemních podlaží, kde jsou umístěna garážová stání a obslužné provozní prostory a tří nadzemních podlaží, kde jsou umístěny jednotlivé ubytovací jednotky. Podzemní podlaží jsou zhotovena z pohledového betonu, vnější plášť obytné části budovy je zhotoven z cihel – systém Porotherm, je opatřen tepelnou izolací a fasádou z přírodního dřeva. Střecha je plechová, falcovaná – systém Prefa, rámy oken jsou plastové, pohledové plochy jsou opatřeny folií – kartáčovaný hliník. Budova je napojena na inženýrské sítě – elektřina, telekomunikace, pitná voda.  Jednotlivé jednotky jsou po všech stránkách navrženy tak, aby sloužily v maximální míře k rekreaci a byly nenáročné na provoz a údržbu.

 

 

Popis standardního vybavení apartmánu:

Obývací pokoj

Koupelna je u malých jednotek  kombinovaná s WC u větších apartmánů jsou obě jednotky odděleny. Obklady stěn jsou velkoformátové do výše stropu, koupelna je vybavena sprchou se skleněnou zástěnou, umyvadlem, součástí koupelny je umyvadlová designová skříňka Villeroy & Boch, zařizovací předměty umyvadlo, klozetová mísa jsou rovněž této značky. Vodovodní baterie jsou pákové značky Kludi. V koupelně je otopný žebříček. Koupelna je vybavena odtahem vzduchu u stropu, odtah zápachu je rovněž z klozetové mísy. Měřiče spotřeby vody jsou součástí jednotky, případně umístěny ve společných částech domu.

koupelna

koupelna

Kuchyňský kout je navržen tak, aby uspokojil nároky přechodného bydlení, je vybaven elektrickými přívody pro osvětlení, pro napájení obvyklých kuchyňských spotřebičů, přívodem studené a teplé užitkové vody, odpadem a odtahem vzduchotechniky. Podlaha apartmánu má betonový podklad, opatřený podlahovou krytinou. Obytná část + ložnice – koberec s vyšším vlasem, předsíň a kuchyňský kout – krytina vinyl, koupelna – velkoformátová dlažba Villeroy & Boch. Stěny z cihel jsou v obytných místnostech a předsíni opatřeny omítkou, penetrací, jemným štukem a matným bílým nátěrem, stěny tvořené sádrokartonem jsou opatřeny penetrací a matným bílým nátěrem. Stěny v koupelně jsou obloženy velkoformátovoým obkladem Villeroy & Boch. Stropy jsou z konstrukčního systému Spiroll / filigrán, povrch je opatřen penetrací, jemným štukem a matným bílým nátěrem.

Obývací pokoj Okna jsou plastová, výrobce PKS, rám je 6-komorová konstrukce, z vnější strany opatřen folií barvy broušený hliník, z vnitřní strany je povrch opatřen rovněž folií barvy broušený hliník, okno je opatřeno izolačním dvojsklem, mechanika ovládání je vybavena systémem mikroventilace, klika okna je kovová. Dveře jsou systém Sapeli, v lisovaných ocelových zárubních, dveře do jednotky mají zvýšenou požární odolnost. Světla jsou designová, součástí vybavení koupelny, jedno světlo jako centrální, druhé světlo nad zrcadlem. Na terase je instalováno osvětlovací těleso. Ze stropů v předsíni, obývacím pokoji, ložnici, kuchyňském koutě jsou vyvedeny vývody pro závěsná svítidla, respektive vývody pro osvětlení kuchyňské linky. Zásuvky jsou elektrické na 230V, jsou umístěny v dostatečném počtu na zdech, v obývacím pokoji a v ložnici jsou umístěny zásuvky pro připojení na společnou televizní anténu, dále zásuvky pro připojení k internetu. Rozvaděč s odpovídajícím množstvím jističů a měřením spotřeby je umístěn v předsíni. Vytápění a ohřev TUV jsou řešeny jako centrální. Otopná tělesa jsou v obývacím pokoji podlahové konvektory, v ložnici deskové těleso, v koupelně otopný žebříček. Regulace je řešena termostatickými hlavicemi. Měřič spotřeby tepla je součástí jednotky.

 

Služby:

Garáže

Po dokončení budovy a jejího uvedení do provozu bude zahájena služba správce budovy. Tento správce bude zajišťovat běžný chod objektu, údržbu a drobné opravy, sekání trávy, odklízení sněhu, navíc si každý z uživatelů jednotky bude mít možnost zvolit pro sebe optimální kombinaci služeb jako například:   – Pravidelný úklid apartmánu – Výměnu lůžkovin – Průběžnou údržbu – apod.